در چه شرایطی می توانم کالای خود را بازگردانم؟

همه ی تلاش ما در دُریدو این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید، به دلایلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر، در مدت زمان 48 ساعت بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام کنید.

همه ی کالا های بازگشتی در شرایط اولیه، همراه جعبه ی محصول و بر چسب آن روی جعبه باشد و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود.

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

در صورت استفاده از کد تخفیف به هنگام خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا، تنها مبلغ پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.

کارت های هدیه دُریدو قابلیت بازگردانده شدن را دارا نیستند.

جهت استرداد محصولات آرایشی بهداشتی مراقبتی حتما قبلا از عودت با کارشناسان تماس بگیرید و حتما در نظر داشته باشید به منظور جلوگیری از انتشار بیماری و یا ویروس محصول دریافت شده توسط مشتری حتما باید آکبند و پلمپ باشد و هیچ گونه تغییر در بسته بندی همانند جعبه، کاترن ارسالی و یا مدارک شناسنامه محصول وارد نشده باشد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش دُریدو جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته ‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه همانند بسته بنده ارسال شده مجددا بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس info@dorido.ir ایمیل کنید.
– اگر کالا دارای برقی اسمارت که دارای رمز عبور (Password) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان دُریدو امکان تست آن را داشته باشند.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.