دُری بُن چیست؟

 

دُری بُن یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در قالب امتیاز به حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از  خرید از دُریدو، بسته به ارزش کالای خریداری شده، به میزانی امتیاز یا دُری بُن که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

• دُری بُن، امتیازیست ویژه که دُریدو جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

• دُری بُن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی و یا ارسال اکسپرس رایگان در صورت رسیدن به 250 امتیاز است.

• میزان دریافت امتیاز دُری بُن برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

• اگر در خریدهای قبلی امتیاز دُری بُن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از دُری بُن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است.

• در حال حاضر اعتبار هر امتیاز دُری بُن از زمان دریافت آن 1 ماهه بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف دُری بُن، باید برنامه ریزی کنید.

در حال حاضر امکان انتقال دُری بُن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای دُری بُن خود سودمند سازید.

دُری بُن برای استفاده در سایت دُریدو طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف دُریدو، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، دُری بُن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

میزان استفاده از دُری بُن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده دُری بُن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست. البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج دُری بُنی مصرف نشود.

توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

بله. با انجام هر خرید، مقداری دُری بُن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر دُری بُن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از دُری بُن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از دُریدو دریافت کنید.

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، دُری بُن تعلق نمی‌گیرد.

همان طور که گفته شد، دُری بُن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت دُری بُن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار دُری بُن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.